Gépösszeszerelő munka Hollandiában

Szeretne Hollandiában gépösszeszerelőként dolgozni kiemelkedő fizetésért, mely havi nettó 1600 – 2000 EUR?

Amennyiben igen, várjuk fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzát!

Akár azonnali kezdési lehetőség!

Feladatok:
– Munkagépkarok csatlakoztatása
– Flex géppel és más kézi szerszámokkal való munkavégzés
– Rendelések leadása és dokumentálása
– Dokumentációk kitöltése

Amit kínálunk:
– Kiemelkedő fizetés
– 25 nap fizetett szabadság éves szinten
– Kulturált szállás
– Folyamatos, bejelentett munka

Elvárások:
– Szakirányú végzettség
– Elektronikai, hidraulikai, mechanikai ismeretek
– Önálló, precíz, minőségi és felelősségteljes munkavégzés, rugalmasság
– Angol nyelv kommunikációs ismerete

Előny:
– MIG/MAG hegesztésben szerzett tapasztalat
– Sarokcsiszoló használata(SKF automata kenési rendszer kiépítéséhez szükséges)
– Targoncavezetői jogosítvány vagy tapasztalat
– B kategóriás jogosítvány és saját autó

Várjuk a szakmai önéletrajzodat

vagy hívj minket bővebb információért: +361 374 0710.

Kapcsolódó állásajánlatok