Nautical személyzet folyami hajókra / Nautical crew for river ships

Nautical személyzetet keresünk folyami hajókra!

Folyami hajókra keresünk az alábbi munkakörökbe nautical személyzetet:

– sailor fizetés: 1380 EUR/ havi nettó + borravaló
– engineer – fizetés: 1950 EUR/ havi nettó + borravaló
– 1st officer – fizetés: 2600 EUR/ havi nettó + borravaló
– captain – fizetés: 3216 EUR/ havi nettó + borravaló

Amit kínálunk:
– teljes útiköltség térítés
– fizetett nyugdíjjárulék
– egészségügyi biztosítás
– családi pótlék.

– angol vagy német nyelvtudás
– gyakorlat
– hajós könyv.

Nautical crew for river ships wanted!

We’re looking for nautical crew members for the following positions:
– sailor – salary: 1380 EUR/ monthly net + tip
– engineer – salary: 1950 EUR/ monthly net + tip
– 1st officer – salary: 2600 EUR/ monthly net + tip
– captain- salary: 3216 EUR/ monthly net + tip.

What we offer:
– full refunded travel expenses
– health care insurance
– pension fund
– children’s allowance.

Requirements:
– english or german language knowledge
– experience
– Rhine licence and preferable Danube as well.

Várjuk a szakmai önéletrajzodat

vagy hívj minket bővebb információért: +361 374 0710.

Kapcsolódó állásajánlatok
  • Írország

    Írországba keresünk családi tulajdonban lévő szállodába Head waiter pozícióban jelentkezőt azonnali munkakezdéssel! Fizetés: 24500 EUR/bruttó/év (1790 EUR/ nettó/ hó) Jelentkezz most, ha van [...]

  • Írország

    Írországba keresünk családi tulajdonban lévő szállodába étteremvezetőt azonnali munkakezdéssel! Fizetés: 28000 EUR/bruttó/év (1996 EUR/ nettó/ hó) Jelentkezz most, ha van gyakorlatod és [...]

  • Hollandia

    Rotterdam környékére keresünk fizikai munkára (árupakolás) jelentkezőket, alapfokú angol nyelvtudással! Fizetés: havi nettó 1435 – 1775 EUR + fizetett túlóra Azonnali kezdési lehetőség!