River Advice folyami hajós interjú

River Advice folyami hajós partnerünk február 1 -én felvételi interjút hirdet Budapesten!

Jelentkezz az interjúra és kapj szerződést  a 2018-as szezonra!

Megpályázható munkakörök:
– szakács, cukrász, mosogató
– felszolgáló, báros,
– szobalány, masszőr, fodrász
– recepciós.

Amit kínálunk:
– fizetett nyugdíj járulék
– évi 24 nap fizetett szabadság
– megbízható munkáltató
– karrier lehetőség.

Elvárások:
– angol vagy német nyelvtudás
– gyakorlat a megpályázott munkakörben (kivétel: szobalány, mosogató).

Várjuk a szakmai önéletrajzodat

vagy hívj minket bővebb információért: +361 374 0710.

Kapcsolódó állásajánlatok
  • Németország

    Nyelvtudás nélkül is betölthető könnyű fizikai munka németországi cég magyar csapatában azonnali munkakezdéssel! Fizetés: havi nettó 1000 – 1200 EUR Munkavégzés helye: nyugat – németországi [...]

  • Folyami hajó

    Scenic River Cruises folyami hajós cég március közepei kezdéssel vendéglátós személyzetet keres havi nettó 1700 – 3000 EUR fizetéssel! Folyamatos jelentkezés és felvételi interjúk!

    Szívesen megtanulnál németül, vagy csak fejlesztenéd már meglévő nyelvtudásod? Tanulj németül és a leendő munkáltatód kifizeti a nyelvtanfolyam árát! Folyami hajós partnerük vendéglátó-ipari [...]